УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

На Житомирщині примусово видворили іноземця, якому рішенням суду заборонений в’їзд на територію…

На Житомирщині примусово видворили іноземця, якому рішенням суду заборонений в’їзд на територію України строком на п’ять років

На Житомирщині примусово видворили іноземця, якому рішенням суду заборонений в’їзд на територію України строком на п’ять років

Працівники Управління ДМС в області продовжують активно проводити відповідні заходи по протидії нелегальній міграції, сприяють виявленню низки протиправних діянь, які суперечать вимогам чинного законодавства про правовий статус іноземців і осіб без громадянства.

Так, 2 серпня цього року працівниками сектору організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення обласного Управління у співпраці з Державною прикордонною службою через пункт пропуску «Могилів Подільський», що на українсько-молдавському кордоні здійснено виконання рішення Корольовського районного суду м. Житомира про  примусове видворення гр. Молдови Г. до країни походження.

Зазначений іноземець після відбування покарання у вигляді 15 років позбавлення волі за вчинення особливо тяжких злочинів, передбачених ч.2 ст.115 та ч.4 ст. 187 Кримінального кодексу України, не мав законних підстав перебування в Україні та продовжував подальші протиправні дії.

Передувало примусовому видворенню громадянина Г. рішення того ж суду про заборону в’їзду його на територію України строком на п’ять років та поміщення останнього до Чернігівського пункту тимчасового перебування іноземців для проведення процедури ідентифікації.

Робота по протидії нелегальній міграції триває.

Управління ДМС у Житомирській області