ДО УВАГИ хмельничан та мешканців району!
![ДО УВАГИ хмельничан та мешканців району!](/assets/cache_image/news/2019/08/5283_724x0_3c2.png)
Повідомляємо, що з 14.08.2019 року у зв’язку із технічною проблемою адміністративні послуги громадянам по оформленні та видачі паспортів громадянина України для виїзду за кордон та у вигляді ID-картки Хмельницьким районним відділом тимчасово не надаватимуться!
Про відновлення прийому громадян у зазначеному підрозділі буде додатково повідомлено!
Просимо вибачення за тимчасові незручності та дякуємо за розуміння!
Управління ДМС у Хмельницькій області