У Великому Кучурові говорили про співпрацю з місцевим ЦНАПом
![У Великому Кучурові говорили про співпрацю з місцевим ЦНАПом](/assets/cache_image/news/2019/08/5312_724x0_803.jpg)
Заступник начальника Сторожинецького РВ УДМС у Чернівецькій області Олександр Крохмалюк зустрівся з головою Великокучурівської об’єднаної територіальної громади Василем Тодеренчуком та працівниками ЦНАПу Великокучурівськоі ОТГ, які надають адміністративні послуги з оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон та паспорта громадянина України у вигляді ІД-картки.
Під час робочої зустрічі було обговорено координацію бек- та фронт-офісів та подолання окремих проблем, що виникають під час надання паспортних послуг.
Управління ДМС у Чернівецькій області