Робоча зустріч з органами реєстрації у Кагарлику
![Робоча зустріч з органами реєстрації у Кагарлику](/assets/cache_image/news/2019/08/5314_724x0_803.jpg)
Відбулася робоча зустріч начальника Кагарлицького районного відділу міграційної служби Олени Швець з працівниками органу реєстрації Кагарлицької міської ради за участю голови міста Олександра Панюти.
Під час конструктивного діалогу обговорили вимоги законодавства України з питань компетенції ДМС. Окрему увагу звернули на найбільш поширені помилки та недоліки, які допускають органи реєстрації під час проведення процедури реєстрації місця проживання та зняття з місця реєстрації.
Центральне міжрегіональне управління ДМС у м. Києві та Київській області