Співпраця зі спеціалістами ЦНАП
![Співпраця зі спеціалістами ЦНАП](/assets/cache_image/news/2019/08/5334_724x0_803.jpg)
Сьогодні заступник начальника Прилуцького міського відділу УДМС України в Чернігівській області Наталія Бойко провела семінар-нараду з працівниками Міського ЦНАП Прилуцької міської ради, щодо посилення відповідальності та уважності працівників уповноваженого суб’єкту надання адміністративних послуг та наголошено, що псування бланків документів суворої звітності є недопустимим.
Управління ДМС у Чернігівській області