Буковинські міграційники взяли участь в урочистостях з нагоди 28-ї річниці з Дня Незалежності України
![Буковинські міграційники взяли участь в урочистостях з нагоди 28-ї річниці з Дня Незалежності України](/assets/cache_image/news/2019/08/5348_724x0_803.jpg)
Працівники Управління ДМС у Чернівецькій області взяли участь у святкових заходах з нагоди відзначення 28-ї річниці Дня Незалежності України.
Спільно з представниками влади та духовенства, установ та організацій вони поклали квіти до пам'ятників Воякам буковинського куреня та Кобзареві в Чернівцях.
Також керівники територіальних підрозділів приєдналися до святкових заходів, що проводилися в районах області з нагоди відзначення Дня державного прапора та Дня Незалежності України.
Управління ДМС у Чернівецькій області