У День Державного Прапора 20 юних киян отримали свої перші паспорти громадян України
![У День Державного Прапора 20 юних киян отримали свої перші паспорти громадян України](/assets/cache_image/news/2019/08/5351_724x0_803.jpg)
За гарною традицією 23 серпня під час урочистої церемонії підняття Державного Прапора України біля приміщення Київської міської державної адміністрації мер столиці Віталій Кличко з представниками ЦМУ ДМС у м. Києві та Київській області вручили паспорти громадянина України у вигляді ID-картки 14-річним і 16-річним киянам.
Паспорти отримали двадцять юнаків і дівчат, які досягли значних успіхів у навчанні, спорті, мистецтві, мають перемоги на олімпіадах, змаганнях чи є лідерами учнівського самоврядування.
Віримо, що діти збережуть шанобливе ставлення до державного прапору і виростуть гідними громадянами нашої Батьківщини – України!
Центральне міжрегіональне управління ДМС у м. Києві та Київській області