Міграційники вшанували загиблих захисників
![Міграційники вшанували загиблих захисників](/assets/cache_image/news/2019/08/5367_724x0_803.jpg)
Міграційники долучилися до заходів з нагоди Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність. Цей день вперше офіційно відзначають цьогоріч.
Покладанням квітів до стели із фото загиблих воїнів в АТО, пам’ятника генерал-майору І. Ф. Момоту та до символічного пам’ятника Небесній сотні вшанували пам’ять загиблих. Опісля – всіх об’єднав спільний молебень перед меморіальними плитами із іменами загиблих воїнів-черкащан.
Зазначимо, що 29 серпня 2014 року – день, коли на Сході України загинула найбільша кількість українських військових.
Управління ДМС у Черкаській області