УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Порушницю міграційного законодавства помістили в ПТПІ

Порушницю міграційного законодавства помістили в ПТПІ

Порушницю міграційного законодавства помістили в ПТПІ

Працівники відділу організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення ГУДМС в Закарпатській області спільно з співробітниками ГУНП здійснили супровід іноземки, яка незаконно перебувала на території України, для поміщення в ПТПІ – Журавичі.

Громадянку Казахстану виявили міграційники Хустщини в травні цього року в рамках операції «Мігрант». Документів, які надавали б їй право на законне проживання в Україні, у жінки не було. На порушницю міграційного законодавства було складено протокол про адміністративне порушення і прийнято рішення про примусове повернення до країни походження.

Однак, іноземка не змогла покинути територію України у визначені строки, у зв’язку з відсутністю документів, які дають дозвіл на перетин кордону.

Відтак Хустським районним відділом Міграційної служби ініційовано позов до суду про примусове затримання незаконної мігрантки  та поміщення до ПТПІ на період  оформлення документів, що дають право перетину державного кордону України. Цими днями іноземка поміщена до Пункту тимчасового перебування іноземців у с.Журавичі Волинської області.

Головне управління ДМС у Закарпатській області