УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Про корупційні ризики в діяльності говорили на семінарі міграційники

Про корупційні ризики в діяльності говорили на семінарі міграційники

Про корупційні ризики в діяльності говорили на семінарі міграційники

Міграційники стали слухачами короткострокового тематичного семінару «Запобігання та протидія проявам корупції» для публічних службовців області, який відбувся в Черкаському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів.

Голова Черкаського обкому профспілки працівників державних установ Василь Олійник обговорив з учасниками семінару корупційні ризики в діяльності публічних службовців, питання запобігання виникненню конфлікту інтересів, впровадження електронного декларування, дисциплінарної відповідальності та етики державного службовця як засобу запобігання корупції.

Слід зазначити, що з метою контролю за дотриманням законності дій працівників ДМС під час надання адміністративних послуг визначено канали зв’язку з Відділом з питань запобігання та виявлення корупції ДМС України. Будь-яка особа може звернутися до вказаного підрозділу ДМС з повідомленням про незаконні дії чи бездіяльність працівників структурних органів/підрозділів ДМС. Детальніше про те, як повідомити про ознаки порушень антикорупційного законодавства на сайті ДМС → https://bit.ly/2kiJGPf

Управління ДМС у Черкаській області