УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

На Кіровоградщині громадянство України за народженням набуло 248 дітей

На Кіровоградщині громадянство України за народженням набуло 248 дітей

На Кіровоградщині громадянство України за народженням набуло  248 дітей

Набуття громадянства України за народженням склало понад 70% від усіх матеріалів, які були прийняті у підрозділах Управлінні Державної міграційної служби у Кіровоградській області щодо набуття українського громадянства з початку року.

За 8 місяців довідки про реєстрацію особи громадянином України відповідно до ч. 1 ст. 7 Закону України «Про громадянство України»  було видано 248 дітям. Такі довідки надалі необхідні для оформлення паспортних документів.

Без довідки про реєстрацію особи громадянином України не обійтись дітям, на момент народження яких один з батьків перебував у громадянстві України, а інший - у громадянстві іншої країни або без громадянства взагалі. А також така довідка потрібна дітям, на момент народження яких обоє батьків були особами без громадянства, які на законних підставах проживають в Україні.

До речі, у таких випадках діти набувають громадянство України незалежно від місця народження: чи на території України, чи за її межами.

Для отримання довідки одному з батьків потрібно звернутись до районного підрозділу Міграційної служби області за своїм зареєстрованим місцем проживання.

Управління ДМС у Кіровоградській області