На Рівненщині продовжується співпраця Міграційної служби з органами реєстрації
![На Рівненщині продовжується співпраця Міграційної служби з органами реєстрації](/assets/cache_image/news/2019/09/5456_724x0_803.jpg)
Сьогодні відбулася чергова зустріч міграційників УДМС Рівненщини з представниками органів реєстрації Дубенського району та міста Дубно.
Заступник начальника УДМС Ольга Паламарюк разом з фахівцями юридичного сектору, відділу обліку та моніторингу інформації про місце проживання Управління та керівником Дубенського районного відділу міграційної служби надавали інформаційно-консультаційну допомогу у налагодженні обліку населення.
Працівники органів реєстрації, на яких покладені обов`язки реєстрації/зняття з реєстрації громадян, сімнадцяти районів та міста отримали практичні поради у питаннях, які виникають у процесі роботи.
Нагадаємо, що вже з початку року проведено понад десяток подібних семінарів працівниками міграційної служби для органів реєстрації Рівненської області.
Управління ДМС у Рівненській області