УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

На Буковині примусово повернуть з України трьох громадян Молдови

На Буковині примусово повернуть з України трьох громадян Молдови

На Буковині примусово повернуть з України трьох громадян Молдови

Трьох громадян Молдови, які проживали на території України більше дозволеного 90-денного строку перебування та ухилялися від виїзду після його завершення, виявили в Новоселиці та Кельменцях працівники територіальних підрозділів УДМС у Чернівецькій області.

Усіх порушників притягнуто до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 203 КУпАП та  оштрафовано на 1700, 2000 та 1700 грн. Стосовно усіх іноземців прийнято рішення про примусове повернення.

Водночас у Новоселиці до адміністративної відповідальності за ст. 205 КУпАП   притягнуто громадянку України, яка запросила та надала житло одному з зазначених  іноземців й при цьому не вжила заходів до його своєчасної реєстрації та продовження терміну перебування. Місцеву мешканку притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 205 КуАП та оштрафовано.

Також у Кельменцях за ст. 206 КУпАП притягнуто до адміністративної вiдповiдальностi громадянку України, яка порушила порядок надання  іноземцеві житла. За таку гостинність їй довелося сплатити штраф в розмiрi 5100 грн.

Управління ДМС у Чернівецькій області