УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Каховські міграційники навчали представників місцевого самоврядування

Каховські міграційники навчали представників місцевого самоврядування

Каховські міграційники навчали представників місцевого самоврядування

Каховський районний відділ міграційної служби провів семінар – нараду для представників місцевого самоврядування м. Каховки та району, які здійснюють реєстрацію (прописку та виписку) місця проживання або перебування фізичних осіб.

Захід пройшов у форматі тренінгу, на якому начальник Каховського РВ УДМС України в Херсонській області Дар’я Ніколаєнко розповіла колегам про необхідність реєстрації неповнолітніх дітей, дотримання норм діловодства при оформленні заяв, порядок дій зняття з реєстрації померлих осіб, реєстрацію іноземних громадян, які проживають по посвідках на постійне і тимчасове проживання та про надання своєчасної інформації щодо зняття їх з реєстрації.

Також працівників місцевого самоврядування проінформували, про дотримання правил реєстрації, порядку передачі інформації до Єдиного державного демографічного реєстру та здійснення постійної перевірки паспортних документів за допомогою електронного сервісу ДМС України «Недійсні документи».

Присутні подякували за цікавий семінар та погодились, що пріоритетом в роботі є швидке обслуговування громадян та надання їм якісних адміністративних послуг.

Управління ДМС у Херсонській області