HR-менеджер Міграційної служби Рівненської області взяла участь у комунікативному тренінгу
![HR-менеджер Міграційної служби Рівненської області взяла участь у комунікативному тренінгу](/assets/cache_image/news/2019/09/5523_724x0_803.jpg)
Завідувач сектору управління персоналом УДМС України в Рівненській області Олександра Пахолюк взяла участь у тренінгу на тему "Внутрішня комунікація та інструмент підтримки розвитку організацій та працівників".
Такий захід проведено в місті Києві за сприяння Міжнародної організації з міграції.
Як проходить процес комунікації? Що потрібно для ефективної комунікації в колективі? Як цього досягти?.. Відповіді на ці та інші запитання давали тренери МОМ та ділилися досвідом втілення їх у державну службу.
Наразі здобуті знання успішно використовуються в роботі з персоналом УДМС Рівненщини.
Управління ДМС у Рівненській області