УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Цьогоріч з Івано-Франківської області за рішенням судів територію Украни примусово покинули майже…

Цьогоріч з Івано-Франківської області за рішенням судів територію Украни примусово покинули майже 128 іноземців-правопорушників

Цьогоріч з Івано-Франківської області за рішенням судів територію Украни примусово покинули майже 128  іноземців-правопорушників

Міграційна служба Івано-Франківської області упродовж одного тижня забезпечила виконання 3 судових рішень щодо неврегульованих іноземців-мігрантів. Зокрема, забезпечено примусове видворення за межі України 25-річного громадянина Азербайджанської Республіки, який певний час ухилявся від виконання рішення суду про виїзд з України. Зрештою, працівники міграційної служби знову затримали і доставили до суду правопорушника, відтак стало невідворотним не тільки примусове видворення іноземця, але й заборона в’їзду в Україну на 5 років. Співробітники міграційної служби  супроводили його до  КПП "Бориспіль», звідки молодий чоловік авіарейсом вилетів до Баку.

Прикметно, що цього ж дня іншою групою працівників міграційної служби було забезпечено супровід громадянина Камеруну щодо виконання судового рішення про його примусове видворення з України. Свого часу 26-річний іноземець навчався в одному з івано-франківських вишів, але був відрахований і втратив підстави для законного перебування в Україні. Після затримання іноземець певний час утримувався у Волинському пункті тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно знаходяться на території України. А щойно вирішилося питання з авіаквитком, стало можливим повністю виконати рішення суду  - примусово видворити з території України з забороною в’їзду на 5 років.

Тим часом працівники міграційної служби здійснюють необхідні заходи щодо вирішення питання про примусове видворення з України 30-річного громадянина Азербайджану. Декілька днів тому іноземний громадянин звільнився з виправної колонії, розташованої на Івано-Франківщині. П’ять років тому, перебуваючи в Києві, причому з порушеннями міграційного законодавства, іноземець вчинив розбій і був засуджений до покарання, пов’язаного з позбавленням волі. Після відбуття покарання іноземця допровадили до суду, оскільки він не має паспорта, а також втратив будь-які законні підстави для подальшого перебування на території України. Відповідно до рішення суду цього іноземця наразі доставлено до Волинського пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно знаходяться на території України, з метою ідентифікації та забезпечення подальшого примусового видворення за межі України.

На нараді з керівниками структурних і територіальних підрозділів начальник УДМС України в Івано-Франківській області Сергій Саїв наголосив, що заходи з протидії нелегальній міграції – пріоритетний напрямок в діяльності міграційної служби, а так само слід неухильно дотримуватися законодавства і чітко виконувати службові інструкції при оформленні громадянам, у тому числі іноземцям, біометричних документів. Це одне з питань забезпечення національної безпеки.

З початку цього року працівники міграційної служби Івано-Франківщини у взаємодії з правоохоронними органами виявили 129 неврегульваних мігрантів-іноземців, які за рішенням судів примусово видворені з території України або щодо яких застосовано заходи примусового повернення в країни походження.

Управління ДМС в Івано-Франківській області