У Кропивницькому іноземець за сприяння міграційників сплатив заборговані адмінштрафи
![У Кропивницькому іноземець за сприяння міграційників сплатив заборговані адмінштрафи](/assets/cache_image/assets/img/prapor_724x0_803.jpg)
Громадянин Лівії за рекомендаціями міграційників сплатив заборговані штрафи за постановами про порушення правил дорожнього руху, які вже потрапили на виконання до районного підрозділу Управління державної виконавчої служби ГТУЮ в Кіровоградській області.
20-річний іноземець навчався в одному із вищих навчальних закладів Кропивницького. А нині, одружившись з громадянкою України, звернувся до Подільського районного відділу м. Кропивницький Управління Державної міграційної служби в області для оформлення дозволу на імміграцію в Україну та надалі посвідки на постійне проживання. Саме у цей час та завдяки інформаційному обміну і співпраці міграційників та юстиції було виявлено боржника.
Отож, у районному підрозділі Міграційної служби молодому чоловіку нагадали про невиконанні адміністративні стягнення і рекомендували сплатити заборгованість.
Іноземець у той же день розрахувався одразу з усіма боргами.
Управління ДМС у Кіровоградській області