На Христинівщині довгожительці вручили біометричний документ
![На Христинівщині довгожительці вручили біометричний документ](/assets/cache_image/news/2019/10/5642_724x0_803.jpg)
Устинія Яківна – дуже поважного віку. Наприкінці літа жінка відсвяткувала столітній (!) ювілей. І вже у вересні стала власницею ID-картки.
Втративши паспорт громадянина України у формі книжечки звернулася до Христинівського РС УДМС України в Черкаській області (за місцем реєстрації) для оформлення нового документа. Адміністративну послугу вирішила отримати в терміновому порядку. Тому вже за 10 робочих днів тримала виготовлену ID-картку в руках. Відтепер із питань документування жінка зможе звертатися до будь-якого підрозділу Міграційної служби, адже дані вже внесені до Єдиного державного демографічного реєстру.
Управління ДМС у Черкаській області