Майже 2 тисячі неврегульованих мігрантів виявили на Київщині від початку року

Майже 2 тисячі неврегульованих мігрантів виявили на Київщині від початку року

Майже 2 тисячі неврегульованих мігрантів виявили на Київщині від початку року

За 9 місяців 2019 року працівники міграційної служби Київщини виявили 1994 неврегульованих мігранта і 4815 порушників міграційного законодавства.

Працівники Центрального міжрегіонального управління ДМС у м. Києві та Київській області ведуть активну боротьбу з нелегальною міграцією: систематично перевіряють столичні ринки, гуртожитки, заклади громадського харчування, залізничні станції та автовокзали з метою виявлення порушників правил перебування в Україні.

За 9 місяців 2019 року на Київщині виявили 1994 неврегульованих мігранта. Щодо них прийнято 1810 рішень про примусове повернення і 184 - про примусове видворення за межі України.

За цей же період часу 4815 осіб були  притягнуті  до адміністративної відповідальності за порушення законодавства про правовий статус іноземців та осіб без громадянства. Серед них як громадяни інших країн, які знехтували правилами перебування в Україні, так і наші співвітчизники, котрі порушили порядок працевлаштування, прийняття на навчання, надання житла іноземцям та їх реєстрації.

Наразі триває підготовка до проведення чергового етапу міжвідомчих профілактичних заходів «Мігрант», націлених на викриття іноземців, які нелегально перебувають на території України та притягнення їх до відповідальності згідно чинного законодавства.

Центральне міжрегіональне управління ДМС у м. Києві та Київській області