На Кіровоградщині Бобринецький районний сектор не працюватиме через відсутність електроенергії
![На Кіровоградщині Бобринецький районний сектор не працюватиме через відсутність електроенергії](/assets/cache_image/news/2019/10/5667_724x0_803.jpg)
У жовтні у Бобринецьому районі Кіровоградської області проводитимуться планові роботи на лініях електропередач, про що повідомляє Бобринецькі районні електричні мережі ПрАТ "Кіровоградобленерго".
Відповідно через відсутність електропостачання 11, 17, та 24 жовтня у Бобринецькому районному секторі УДМС у Кіровоградській області буде тимчасово призупинено прийом громадян.
Наперед перепрошуємо за тимчасові незручності.
Додатково інформацію можна отримати за номером телефону "гарячої лінії" УДМС: (0522) 24-73-21.
Управління ДМС у Кіровоградській області