УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

У Міграційній службі Полтавської області підвели підсумки роботи за 9 місяців поточного року

У Міграційній службі Полтавської області підвели підсумки роботи за 9 місяців поточного року

У Міграційній службі Полтавської області підвели підсумки роботи за 9 місяців поточного року

 10 жовтня в Управлінні Державної міграційної служби України в Полтавській області під керівництвом начальника Управління Сергія Шостака проведена розширена нарада з керівниками структурних та територіальних підрозділів УДМС, на якій підвели підсумки службової діяльності за 9 місяців 2019 рік.

Нарада розпочався з позитиву, керівник Управління урочисто вручив Подяки від Державної міграційної служби України. Відзнаки за зразкове виконання службових обов'язків, високий професіоналізм, вагомий внесок при виконанні завдань у сферах міграції та з нагоди відзначення Дня захисника України отримали заступник відділу організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення Олександр Жорник та головний спеціаліст сектору СІТ УДМС області Юрій Деркач.  

У вступному слові начальник УДМС області наголосив на надання якісної консультативної інформації громадянам, взаємодії зі ЗМІ та підвищення кваліфікації працівників служби, в частині вивчення діючого законодавства для покращення якості обслуговування громадян. Звернув увагу на неухильне дотримання комунікаційного стандарту спілкування працівниками міграційної служби із громадянами та суворо застеріг від можливих проявів корупційних діянь.

Під час наради заслухали інформацію щодо організації роботи територіальних підрозділів УДМС області за звітний період з питань оформлення паспорта громадянина України у формі картки, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, а також стан виконання Закону України «Про громадянство України».

Проаналізовано результати роботи територіальних підрозділів УДМС з питань протидії нелегальній міграції за звітний період та обговорено підготовчі заходи до проведення цільових профілактичних заходів під умовною назвою «Мігрант». Наголошено на взаємодії з державними органами влади, в тому числі правоохоронними органами з питань організації протидії нелегальній міграції.

 На засіданні обговорили недоліки, що допускаються працівниками територіальних підрозділів при оформленні посвідок на проживання в Україні іноземців та осіб без громадянства засобами модернізованої підсистеми «Облік іноземців та біженців», стан роботи зі зверненнями і скаргами громадян, стан підготовки та проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців, а також стан проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи з питань міграційного законодавства керівниками територіальних підрозділів УДМС області.

Під час наради заслухані керівники по напрямкам роботи, поставлені конкретні терміни щодо усунення виявлених недоліків в їх діяльності.

Підсумувавши результати праці за 9 місяців поточного року та обговоривши актуальні питання, учасники визначились із пріоритетними  напрямками роботи в подальшому.

Наприкінці засідання для керівників територіальних підрозділів УДМС області проведено семінарські заняття.  

Управління ДМС у Полтавській області