УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Херсонські міграційники ділились досвідом із студентами та курсантами

Херсонські міграційники ділились досвідом із студентами та курсантами

Херсонські міграційники ділились досвідом із студентами та курсантами

Тісна співпраця Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ та Управління Державної міграційної служби в України в Херсонській області триває вже не один рік. Спеціалісти міграційної служби завжди радо надають консультації  щодо змін в законодавстві, які регулюють міграційні процеси та діляться практичними навичками із студентам та курсантам  вишу.

 Днями, начальник відділу організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення  УДМС в Херсонській області Микола Новіков провів лекцію студентам та курсантам Херсонського факультету ОДУ ВС на тему «Протидія нелегальній міграції».  Студенти ознайомились з практичними методами боротьби Херсонських міграційників із  нелегальною міграцією в області.

Нагадаємо, що за 9 місяців 2019 року були притягнуті до адміністративної відповідальності 913 іноземці, стосовно 279 іноземних громадян прийняті рішення про примусове повернення до країн походження, 6 осіб були примусово видворенні за межі нашої країни та 27 порушників міграційного законодавства отримали заборону в’їзду до України терміном від 3 до 8 років.

Управління ДМС у Херсонській області