Механізм взаємодії суб’єктів у сфері протидії торгівлі людьми
![Механізм взаємодії суб’єктів у сфері протидії торгівлі людьми](/assets/cache_image/news/2019/10/5732_724x0_803.jpg)
Механізм взаємодії суб’єктів у сфері протидії торгівлі людьми обговорили сьогодні на круглому столі у Токмацькій міській раді присвяченому Європейському дню боротьби з торгівлею людьми, який відзначається 18 жовтня.
У заході взяли участь начальник Токмацького районного відділу міграційної служби Маргарита Зайченко, представники Управління соціального захисту населення та відділу освіти Токмацької міської ради, Служби у справах дітей ВК ТМР та Токмацького бюро правової допомоги.
Присутні звернулися до нормативно-правової бази з протидії торгівлі людьми, обмінялися досвідом, зупинилися на основних правилах працевлаштування за кордоном.
Для попередження ризиків під час перебування громадян за кордоном,- інформаційні матеріали та буклети на тему «права та безпека при виїзді за кордон» були розміщені у підрозділах міграційної служби.
Управління ДМС у Запорізькій області