УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Підсумкова нарада за дев’ять місяців роботи Львівської міграційної служби

Підсумкова нарада за дев’ять місяців роботи Львівської міграційної служби

Підсумкова нарада за дев’ять місяців роботи Львівської міграційної служби

В міграційній службі Львівської області відбулася підсумкова нарада з керівниками територіальних підрозділів, під час якої  начальник Головного управління Лідія Котеляк проаналізувала роботу ГУДМС України у Львівській області за дев’ять місяців.

Пані Лідія наголосила присутнім на неухильному дотриманні вимог антикорупційного законодавства, покращення якості професійних навичок із врахуванням змін до Закону України «Про державну службу» та підготовки  підлеглих до проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців.

Начальник відділу управління персоналом Людмила Малярська  акцентувала увагу на змінах, які внесенні до Закону України «Про державну службу» та на необхідності забезпечення моніторингу своєчасного виконання заходів  для дотримання термінів проведення щорічного оцінювання  підпорядкованих працівників.

Начальник відділу організації діяльності та контролю якості надання адміністративних послуг Ярослав Сало інформував про найбільш типові недоліки та пропонував методи їх усунення.  

Наприкінці наради керівник Львівської міграційної служби нагадала основні завдання на останній квартал поточного року.

Головне управління ДМС у Львівській області