Перші результати практичного етапу операції «Мігрант»
![Перші результати практичного етапу операції «Мігрант»](/assets/cache_image/news/2019/10/5771_724x0_803.jpg)
Міграційники ґрунтовно підготувалися до практичного етапу проведення цільових заходів щодо протидії нелегальній міграції під умовною назвою «Мігрант», що розпочався вже сьогодні, 18 жовтня.
Завідувач Тальнівського районного сектору УДМС України в Черкаській області Оксана Кришталь спільно з керівництвом Тальнівського відділення поліції Ігорем Голотою та начальником сектору реагування патрульної поліції Мар’яною Коберник провели нараду з метою забезпечення належної організації та старту проведення спільних скоординованих заходів під час відпрацювань.
В Умані до міграційників долучилися не тільки правоохоронці, а й працівники Управління держпраці у Черкаській області. Завдяки спільним зусиллям перший день практичного етапу операції приніс і перші результати. На прилеглій території ринку поблизу «хасидського містечка» було виявлено 3 неврегульованих мігрантів. Всі вони – вихідці з Азербайджану. За порушення міграційного законодавства їх притягнуто до відповідальності за ст. 203 КУпАП та накладено штраф. Невдовзі їм доведеться покинути України, зважаючи на прийняті міграційниками рішення про примусове повернення.
Управління ДМС у Черкаській області