На Волині затримали неврегульованого мігранта
![На Волині затримали неврегульованого мігранта](/assets/cache_image/news/2019/10/5795_724x0_803.jpg)
18 жовтня в рамках проведення цільових профілактичних заходів під умовною назвою "Мігрант" був затриманий громадянин Республіки Молдова, який перебував на території міста Луцька без документів на право проживання в Україні. Відносно неврегульованого мігранта складено адміністративний протокол за ч.1 ст.203 КУпАП. За рішенням суду іноземця поміщено до Волинського ПТПІ, з подальшим примусовим видворенням до країни походження.
Управління ДМС у Волинській області