До уваги мешканців Баришівського району Київської області!
![До уваги мешканців Баришівського району Київської області!](/assets/cache_image/news/2019/10/5831_724x0_803.jpg)
Маємо Вас повідомити, що наразі у Баришівському районному відділі ЦМУ ДМС у м. Києві та Київській області відсутнє електропостачання, а відтак обмежена можливість надання адміністративних послуг з оформлення та видачі документів. Перепрошуємо за тимчасові незручності. Про відновлення надання адміністративних послуг повідомимо додатково!
Центральне міжрегіональне управління ДМС у м. Києві та Київській області