УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Міністр Оксана Коляда цікавилась роботою Херсонської міграційної служби

Міністр Оксана Коляда цікавилась роботою Херсонської міграційної служби

Міністр Оксана Коляда цікавилась роботою Херсонської міграційної служби

Міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Оксана Коляда відвідала Управлення Державної міграційної служби України в Херсонській області. Зустрів міністра та ознайомив з діяльністю Управління заступник начальника Дмитро Іванов. 

Він розповів про надання адміністративних послуг мешканцям АР Крим і громадянам, які отримали статус тимчасово переміщених осіб та зазначив, що загалом з початку окупації частини України, цим категоріям громадян надано майже 400 тисяч послуг міграційного напрямку.

Оксана Коляда цікавилась можливостями покращення умов для обслуговування мешканців півострова та наближення послуг до контрольних пунктів в’їзду та виїзду в АР Крим.

На сьогоднішній день поблизу з АР Крим працюють наступні територіальні підрозділи міграційної служби, які в повному обсязі надають адмінпослуги: Генічеський РВ, Чаплинський РВ, Каланчацький РС, Новотроїцький РВ. Також оформлюють закордонні паспорти громадянина України та у вигляді ID картки -  Чаплинський ЦНАП, Новоолексіївський ЦНАП Генічеського району та Новотроїцький ЦНАП.

Управління ДМС у Херсонській області