У Полтаві проводять патрулювання з метою виявлення порушників міграційного законодавства
![У Полтаві проводять патрулювання з метою виявлення порушників міграційного законодавства](/assets/cache_image/news/2019/10/5882_724x0_803.jpg)
У Полтаві в рамках проведення операції "Мігрант» міграційники спільно з працівниками патрульної поліції спільними оперативними діями здійснюють патрулювання містом.
Так, під час патрулювання у центрі міста було виявлено неврегульованого мігранта. Він виявився громадянином Судану, який після скасування посвідки на тимчасове проживання своєчасно не покинув територію України. Іноземець проживає без документів на право проживання в Україні та ухиляється від виїзду.
Іноземця притягнуто до адміністративної відповідальності та складено протокол про адміністративне порушення за статтею 203 ч. 1 КУпАП.
Нагадаємо, цільові профілактичні заходи під умовною назвою «Мігрант» триватимуть до 19 листопада.
Управління ДМС у Полтавській області