Назад в Україну за покликом серця
![Назад в Україну за покликом серця](/assets/cache_image/news/2019/10/5898_724x0_803.jpg)
Історія пані Тетяни про ностальгію. ЇЇ історія – про повернення на Батьківщину успішного медика після довгих років життя та роботи за кордоном.
У 1981 році разом з чоловіком, теж лікарем, та донькою виїхала на постійне місце проживання до Республіки Бенін. Там лікували громадян країн Африки. І там прожили аж 38 довгих років життя.
Щороку приїздила з дітьми погостювати до батьків у Лисянку. А вийшовши на пенсію, прийняла рішення повернутися в Україну до батьківської хати.
Для оформлення ID-картки звернулася до Лисянського районного сектору Міграційної служби. Привітала з поверненням на рідну землю та вручила пані Тетяні виготовлений документ завідуюча підрозділу Любов Котенко.
Управління ДМС у Черкаській області