Трьох неврегульованих мігрантів виявили у Смілі
![Трьох неврегульованих мігрантів виявили у Смілі](/assets/cache_image/news/2019/11/5974_724x0_803.jpg)
Трьох неврегульованих мігрантів виявили сьогодні міграційники з правоохоронцями у м. Сміла. Всі чоловіки – громадяни Вірменії. Порушників міграційного законодавства було доставлено до Смілянського районного відділу УДМС України в Черкаській області та складено адміністративні протоколи за ст. 203 КУпАП.
Іноземцям доведеться сплатити не тільки штраф, а й найближчим часом покинути територію України. Стосовно них міграційники прийняли рішення про примусове повернення до країни походження.
Управління ДМС у Черкаській області