На Кіровоградщині міграційники склали іспити з охорони праці
![На Кіровоградщині міграційники склали іспити з охорони праці](/assets/cache_image/news/2019/11/5988_724x0_803.jpg)
Сьогодні керівники територіальних підрозділів Управління ДМС у Кіровоградській області склали іспит з питань охорони праці, за їх результатами вони отримають спеціальні посвідчення.
Напередодні фахівці Кіровоградського регіонального учбового центру провели навчання. Керівникам районних підрозділів роз'яснено вимоги законодавчих актів з охорони праці, питання надання домедичної допомоги потерпілим, електробезпеки, пожежної безпеки та проведення інструктажів з охорони праці.
Отриманні знання з питань охорони праці перевіряла комісія з Управління Держпраці у Кіровоградській області.
Управління ДМС у Кіровоградській області