УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Поради Міграційної служби Херсонщини для іноземців

Поради Міграційної служби Херсонщини для іноземців

Поради Міграційної служби Херсонщини для іноземців

В Херсонській області постійно проживають 7321  іноземців – це громадяни інших держав, які отримали дозвіл на імміграцію в Україну. Основним документом, що підтверджує їхній легальний статус в Україні – це посвідка на постійне місце проживання (ПМП).

Майже рік (з грудня 2018 року) підрозділи Міграційної служби оформляють іноземцям лише біометричні посвідки на постійне місце проживання. Посвідки старого зразка є дійсними та підлягають обміну у разі досягнення особою 25 та 45-річного віку.

Посвідки нового зразка на ПМП видаються строком на 10 років та не підлягають обміну при досягненні 25- та 45-річного віку. У разі втрати посвідки іноземцю або особі без громадянства оформляється та видається нова посвідка в порядку, встановленому для її обміну.

Щоб отримати посвідку на ПМП іноземець або особа без громадянства має звернутися в підрозділ міграційної служби або ДП Документ за місцем проживання з усіма необхідними документами.

Підстава для ПМП в Україні, список документів та вартість послуги дивіться за посиланням на сайті ДМС України: https://dmsu.gov.ua/poslugi/dokumentuvannya-inozemcziv/oformlennya-posvidki-na-postijne-prozhivannya-inozemczyam-ta-osobam-bez-gromadyanstva-yaki-immigruvali-v-ukrajnu-na-postijne-prozhivannya.html

Управління ДМС у Херсонській області