УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Удосконалюємо співпрацю з ЦНАП у сфері надання паспортних послуг

Удосконалюємо співпрацю з ЦНАП у сфері надання паспортних послуг

Удосконалюємо співпрацю з ЦНАП у сфері надання паспортних послуг

Згідно з чинним законодавством, замовити оформлення закордонного паспорта та внутрішнього паспорта у вигляді ID-картки крім підрозділів Державної міграційної служби можна ще і у центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП).

14 листопада 2019 року з метою підвищення якості надання адміністративних послуг представники Дніпровського районного відділу ЦМУ ДМС у м. Києві та Київській області провели навчально-практичний семінар з працівниками ЦНАП Дніпровського району м. Києва.

Фахівці Міграційної служби спостерігали за прийомом громадян у ЦНАП, мали змогу вказати на помилки і відкорегувати роботу. Зокрема, під час навчання говорили про терміни оформлення паспортів та правильність заповнення заяв-анкет, про правильність фотографування і транслітерацію українського алфавіту латиницею. Окрему увагу приділили необхідному пакету документів для громадян, які раніше документувалися на тимчасово окупованій території України.

Тим часом начальник Дніпровського РВ ЦМУ ДМС у м. Києві та Київській області Наталія Чайка провела бесіду з працівниками органу реєстрації, під час якої розповіла про зміни в законодавстві України з питань реєстрації місця проживання.

Центральне міжрегіональне управління ДМС у м. Києві та Київській області