УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

З Буковини примусово видворили громадян РФ та Білорусі

З Буковини примусово видворили громадян РФ та Білорусі

З Буковини примусово видворили громадян РФ та Білорусі

Працівники відділу організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення УДМС у Чернівецькій області виконали рішення Першотравневого районного суду м. Чернівці про примусове видворення з України громадян РФ та Білорусі.

Один притягався раніше до адміністративної відповідальності за порушення міграційного законодавства та проігнорував рішення УДМС області про примусове повернення. Принагідно за ст. 204 КУпАП був оштрафований також громадянин України, який неофіційно працевлаштував іноземця.  

Інший, окрім проблем з міграційною службою – адміністративних протоколів, штрафів та припису про примусове повернення, мав також непрості стосунки з правоохоронцями. На батьківщині він був засуджений за вбивство, в Україні вів аморальний спосіб життя, неодноразово вдавався до правопорушень та уникав зустрічей з представниками влади.

Врешті  міграційникам спільно зі співробітниками національної поліції вдалося виявити іноземця, а за сприяння патрульної поліції Чернівецької області – видворити його за межі країни.

Управління ДМС у Чернівецькій області