УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Упродовж місяця в Івано-Франківській області було виявлено майже півсотні неврегульованих мігрантів

Упродовж місяця в Івано-Франківській області було виявлено майже півсотні неврегульованих мігрантів

Упродовж місяця в Івано-Франківській області було виявлено майже півсотні неврегульованих мігрантів

На території Івано-Франківської області міграційна служба і правоохоронні органи завершили профілактичні заходи під умовною назвою «Мігрант» в Івано-Франківській області.

Отже, упродовж останнього місяця на території Прикарпаття було виявлено 45 неврегульованих мігрантів з числа іноземних громадян Кожен з них, перебуваючи в Україні, порушив законодавство про правовий статус іноземців, відтак притягнутий до адміністративної відповідальності. Щодо 9 іноземців прийнято рішення про заборону на певний строк в’їзду на територію України, а 11 іноземним громадянам скорочено строк тимчасового перебування в нашій країні.

Варто зауважити, що у низці  випадків УДМС в Івано-Франківській області зверталося з позовами до суду, відстоюючи свою позицію про примусове видворення з України осіб-іноземців. В усіх справах констатуємо відповідальність і державницьку позицію суддів, рішення яких були адекватними до ситуації. Таким чином було видворено з території країни 5 іноземних громадян, подальше перебування яких в Україні могло загрожувати громадській чи національній безпеці. З метою виконання судових рішень працівники міграційної служби у взаємодії із співробітниками поліції та УСБУ доправили до кордону і забезпечили видворення в тому числі 2 іноземців ( громадяни Молдови і невизнаної ПМР), які відбували в Україні покарання за вчинення вбивства і низки інших тяжких злочинів насильницького характеру. Усім примусово витвореним особам заборонено в’їзд в Україну на найближчих 5 років.

Крім того, у результаті проведених заходів в Івано-Франківській області виявлено 3 іноземних громадян ( громадяни з африканської та азійських країн), які з метою перебування в Україні використовували підроблені документи. Органи Нацполіції за цими фактами розпочали кримінальні провадження, натомість неврегульованих мігрантів поміщено у Волинський пункт тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно знаходяться на території України.

Про фінансовий ефект. Від правопорушників-іноземців, а також наших співвітчизників, яких притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення міграційного законодавства, до державного бюджету надійшли майже 200 тисяч гривень( сплата штрафів).

Насамкінець міграційна служба області укотре висловлює вдячність небайдужим громадянам, які сприяли і сприяють у виявленні фактів порушень міграційного законодавства. Профілактичні заходи завершені у рамках виконання певних завдань, проте робота з виявлення осіб, що порушують законодавство про правовий статус іноземців в Україні, є постійною і пріоритетною для міграційної служби Івано-Франківщини.

Управління ДМС в Івано-Франківській області