УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Відрахованого студента-іноземця примусово видворять з Кіровоградщини

Відрахованого студента-іноземця примусово видворять з Кіровоградщини

Відрахованого студента-іноземця примусово видворять з Кіровоградщини

Відносно 21-річного громадянина Єгипту за позовом Управління Державної міграційної служби Кіровоградської області судом прийнято рішення про примусове видворення його за межі України.

У серпні іноземець був відрахований з вищого навчального закладу за невиконання навчального плану. За клопотанням університету у Міграційній службі області скасували посвідку на тимчасове проживання, втім молодий чоловік її не здав та не залишив Україну самостійно. Його було притягнено до адміністративної відповідальності за порушення правил перебування в Україні і міграційники прийняли рішення про примусове повернення до країни походження із забороною в'їзду на 3 роки. Іноземець проігнорував виконання рішення.

Суд задовольнив позов Міграційної служби області про примусове видворення іноземного громадянина. З огляду на те, що є обґрунтовані підстави вважати, що молодий чоловік ухилятиметься та перешкоджатиме процедурі примусового видворення та існує ризик його втечі, суд прийняв рішення про його поміщення до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства.

Супровід іноземця до Миколаївського ПТПІ здійснили працівники сектору організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення УДМС та відділу Головного управління Національної поліції. У подальшому єгиптянин повернеться до країни походження або третьої країни.

Управління ДМС у Кіровоградській області