УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Проведено робочу зустріч по питанню гендерної політики

Проведено робочу зустріч по питанню гендерної політики

Проведено робочу зустріч по питанню гендерної політики

03 грудня 2019 року в Головному управління Національної поліції Вінницької області відбулась робоча зустріч радниці міністра внутрішніх справ Вікторії Арнаутової з питань формування гендерної політики з керівниками підрозділів поліції та працівниками міграційної служби. 

 Під час наради присутні обговорили питання формування гендерної політики, забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків в системі МВС та поза її межами. 

 Одним з ключових питань для обговорення була наявність та забезпечення рівних умов, прав і можливостей жінок та чоловіків у повсякденній діяльності. Зокрема, йшлося про подолання гендерних  стереотипів, які склалися в суспільстві про чоловічі та жіночі сфери зайнятості.  

За словами Вікторії Арнаутової,  запорукою  досягнення гендерної рівності  у суспільстві є наявність трьох складових – рівня самосвідомості кожної особистості, врахування цих питань на інституційному рівні та державному.

Як зазначила радниця міністра внутрішніх справ, наявність рівних умов для жінок і чоловіків є запорукою ефективної роботи правоохоронних і державних органів. Жінки здатні виконувати відповідальні завдання, потрібно їм лише дати таку можливість.  Так само, чоловіки повинні мати можливість реалізувати за потреби свої соціальні права.

У 2019 році затверджено План заходів  МВС з реалізації гендерної політики. Це  сприятиме  подальшому реформуванню системи МВС у всіх напрямках із врахуванням гендерних питань. 

Управління ДМС у Вінницькій області