УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Уроки права в школах Новотроїцька разом з Міграційною службою

Уроки права в школах Новотроїцька разом з Міграційною службою

Уроки права в школах Новотроїцька разом з Міграційною службою

В сучасних умовах розбудови правової держави та громадянського суспільства в Україні значно зростає роль правової освіти і правового виховання населення.

Так, 12 грудня 2019 року головний  спеціаліст  Новотроїцького РВ УДМС України в Херсонській області Тетяна Цунаєва провела урок права в рамках Всеукраїнського тижня права учням Новотроїцької ЗОШ № 1.

Виховний захід був спрямований на роз’яснення статей Загальної декларації прав людини, поглиблення знання учнівської молоді про їх права та обов’язки.

Також школярам роз’яснено процедуру отримання паспорта  громадянина України у вигляді  ID-картки по досягненню 14-ти річного віку, переваги у використанні паспорта нового зразку, захищеності від підробок та захисту суспільства від проявів злочинності та міжнародного тероризму.

Спеціаліст відділу розповів підліткам, що отримуючи перший у своєму житті офіційний документ, на якому зображена державна символіка, молоді люди у душі повинні усвідомлювати, що перед ними відкривається нова сторінка моральної зрілості, почуття відповідальності та здатності до виконання своїх обовʼязків перед  суспільством.

На завершенні лекції Тетяна Цунаєва відповіла на всі запитання, які цікавили школярів.

Управління ДМС у Херсонській області