Всеукраїнський тиждень права у Чорноморську
![Всеукраїнський тиждень права у Чорноморську](/assets/cache_image/news/2019/12/6334_724x0_803.jpg)
Тиждень права для учнів 3-А класу ЗОШ №2 м. Чорноморськ пройшов особливо . До школярів завітали міграційники, а також Чорноморська телерадіокомпанія ІТ -3.
Спеціалісти Чорноморського міського відділу Міграційної служби Одещини презентували школярам відеоролик, в якому висвітлено Загальну декларацію прав людини, а також розповіли чим займається міграційна служба.
Учні не боялись журналістів і активно брали участь в уроці.
Головне управління ДМС в Одеській області