На Херсонщині триває Всеукраїнський тиждень права
![На Херсонщині триває Всеукраїнський тиждень права](/assets/cache_image/news/2019/12/6335_724x0_803.jpg)
Цьогоріч, у рамках Всеукраїнського тижня права, головний спеціаліст Скадовського РВ УДМС в Херсонській області Альона Ткаченко, провела день відкритих дверей із учнями 9-х класів у ОЗ СНВГ «Академічна гімназія» та розповіла про аспекти законодавства України у сфері дотримання конституційних прав людини.
Під час спілкування з школярами було приділено увагу питанням діяльності міграційної служби, порядку оформлення біометричних документів та правилам перебування громадян України у безвізових поїздках до країн Шенгенської угоди.
Особливо діти цікавились аспектами оформлення біометричних документів, відцифровуванням фото, зняттям відбитків пальців та зберіганням інформації про особу що отримує документи.
Управління ДМС у Херсонській області