УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Майже 2 сотні школярів побували на екскурсіях у територіальних підрозділах Міграційної служби Прикарпаття

Майже 2 сотні школярів побували на екскурсіях у територіальних підрозділах Міграційної служби Прикарпаття

Майже 2 сотні школярів побували на екскурсіях у територіальних підрозділах Міграційної служби Прикарпаття

Цьогорічний Всеукраїнський тиждень права фахівці міграційної служби Івано-Франківщини зробили максимально пізнавальним для учнівської молоді. Щоб ознайомити школярів зі своєю діяльністю і в доступній формі розповісти про міграційне законодавство вони обрали найоптимальніший спосіб – запросили дітей в гості. Як кажуть, краще один раз побачити, аніж сотню разів почути.

Таким чином, 10 територіальних підрозділів УДМС в області попри виконання своїх повсякденних завдань знайшли час і можливість провести своєрідні дні відкритих дверей і влаштувати екскурсії. Відтепер майже дві сотні школярів з різних районів, шкіл та ліцеїв Прикарпаття знатимуть більше про міграційну службу, біометричні документи, правила поведінки за кордоном, дещо із міграційного законодавства тощо. Про все, що бажали дізнатись, вони отримали певне розуміння. Сподіваємося, що ці зустрічі і спілкування стали корисними як для найменших, так і для старшокласників.

У гостях у міграційників Рогатинського району побували учні двох ліцеїв і гімназії ім. Володимира Великого.

Наймолодших відвідувачів – четвертокласників - зустрічали у Тлумацькому районному відділі міграційної служби. Керівниця Городенківського райвідділу міграційної служби Людмила Коваленко стала екскурсоводом для учнів 10-А місцевої школи №1.

Старшокласники з Галича з цікавісю ознайомилися з роботою Галицького райвідділу Міграційної служби.

День відкритих дверей та екскурсію для школярів наукового академічного ліцею «Інтелект» організував колектив Долинського районного відділу УДМС в Івано-Франківській області.

Працівники Міграційної служби сподіваються, що проведені заходи підвищать зацікавленість учнів у вивченні правознавства і розширять їх правові знання.

Управління ДМС в Івано-Франківській області