Тиждень права в Одесі
![Тиждень права в Одесі](/assets/cache_image/news/2019/12/6356_724x0_803.jpg)
Заступник начальника Малиновського РВ у м.Одесі ГУ ДМС України в Одеській області Володимир Супруновський спільно із головним спеціалістом Аліною Хайнус, в рамках Всеукраїнського тижня права, завітали до школярів Одеської загальноосвітньої школи №8 І-ІІІст. Одеської міської ради.
Володимир Іванович розповів учням про Загальну декларацію прав людини. Також міграційники наголосили школярам про важливість вчасно документуватись паспортом громадянина України.
Головне управління ДМС в Одеській області