УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Міграційники Київщини регулярно виявляють іноземців з підробними документами

Міграційники Київщини регулярно виявляють іноземців з підробними документами

Міграційники Київщини регулярно виявляють іноземців з підробними документами

Під час перевірки одного з районів столиці працівники Центрального міжрегіонального управління ДМС у м. Києві та Київській області виявили громадянина Республіки Афганістан, який перебував у нашій країні з порушенням міграційного законодавства, а саме - не здійснив обмін посвідки на проживання в Україні в 25 років. Даного іноземця було запрошено до підрозділу Міграційої служби для складання адміністративних матеріалів.

Під час ретельної перевірки документів працівники Управління міграційного контролю, протидії нелегальній міграції та реадмісії звернули увагу те, що бланк посвідки на постійне проживання в Україні мав підозрілий вигляд. У зв`язку з цим був здійснений виклик поліції для перевірки дійсності ознак підробки даного документу.

Якщо посвідка виявиться підробленою, іноземцю загрожує кримінальна відповідальність за ст. 358 Кримінального кодексу України «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів». Зазначимо, що працівниками ЦМУ ДМС у м. Києві та Київській області регулярно виявляються іноземні громадяни, які мають при собі підроблені документи на право проживання в Україні.

Центральне міжрегіональне управління ДМС у м. Києві та Київській області