УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Міграційна служба Рівненщини провела зустріч з ветеранами паспортної служби

Міграційна служба Рівненщини провела зустріч з ветеранами паспортної служби

Міграційна служба Рівненщини провела зустріч  з ветеранами паспортної служби

18 грудня міграційники Управління ДМС Рівненщини зібрали на зустріч ветеранів паспортної служби Рівненщини.        

Захід відвідали понад 30 працівників минулих років, з них 19 – які працювали на керівних посадах.

Ветеранам служби провели ознайомчу екскурсію Управлінням. Працівники розповіли про принципи роботи теперішньої міграційної служби, здобутки та напрацювання, що відповідають вимогам сучасності.     

Зустріч продовжили розмовою, яку ветерани розпочали зі споминів про роботу паспортних столів, починаючи з післявоєнних років. З болем згадали і роки чорнобильської трагедії, коли доводилося паспортистам працювати вдень і вночі. Згадували про те, як ще у часи СРСР вели боротьбу з дармоїдством, затримували  громадян просто посеред вулиці, у кінотеатрах; про те, які застосовували методи для розшуку неплатників аліментів; як розносили паспорти у період паспортизації по населених пунктах.

Відкриттям для молоді ДМС стало те, що до 70- х років паспорти видавали лише мешканцям міст, а селяни були позбавлені права на документ.

Після проголошення Незалежності України, паспортисти Рівненщини здійснили, без перебільшення, революцію у справі оформлення документів. У 1995 році відмовляються від друкарських машинок і опановують комп`ютерні технології. Так було налагоджено автоматизований облік населення навіть з відповідниками прізвищ англійською мовою. Цей досвід теж поширився Україною… Відтак Рівненська паспортна служба впевнено посідала перші місця в Україні з організації ефективної паспортної роботи.

Високу планку  порядності, професіоналізму, дисциплінованості та, головне, уважного ставлення до кожного відвідувача, підняту засновниками служби, міграційники Рівненщини продовжують тримати і донині.

        

        

Управління ДМС у Рівненській області