УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Біометричний документ у апостольнику отримає черниця на Львівщині

Біометричний документ у апостольнику отримає черниця на Львівщині

Біометричний документ у апостольнику отримає черниця на Львівщині

Важливо розуміти, що відцифроване фотозображення виконує важливу функцію ідентифікації особи і, безумовно, мусить відповідати чинним міжнародним нормам та правилам.

Донедавна фотографування на біометричний документ було доволі вразливою темою для певної категорії наших співгромадян та іноземців, які через релігійні переконання і традиції у повсякденному житті носять головні убори.

Доброю новиною для представників окремих віросповідань стало запровадження відповідного наказу, який стосується вимог до відцифрованого образу обличчя особи на фотокартці для оформлення або обміну відповідних документів.

Для виготовлення біометричного паспорта, черниця кілька разів зверталася у ЦНАП міста Львова і отримувала відмову через суперечності, що стосувалися встановлених державних стандартів фотозображень. Відтепер ці протиріччя скасовано! https://dmsu.gov.ua/news/dms/6100.html
Завдяки новим правилам фотографування сестра монахиня отримає, такий бажаний, біометричний документ у апостольнику без додаткових документів.

Паспорт готовий й чекає власницю!

Головне управління ДМС у Львівській області