На шкільних канікулах до Міграційної служби

На шкільних канікулах до Міграційної служби

На шкільних канікулах до Міграційної служби

3 та 9 січня в гості до Крюківського районного відділу у місті Кременчуці Міграційної служби Полтавщини завітали учні 7 А,Б,В,Г класів Кременчуцької ЗОШ №19.

Оскільки, семикласники вже на порозі отримання першого паспорта, вони уважно послухали керівника підрозділу Олену Твердоступ, яка розповіла що таке ID-картка, які біометричні дані до неї заносяться, в які терміни та які документи необхідно подати аби її отримати. Керівниця також наголосила на відповідальному та бережному ставленні до паспорта бо лише перший паспорт видається громадянам безкоштовно.

Діти з зацікавленістю послухали про оформлення закордонних паспортів, правила перебування громадян України у країнах Європейського Союзу за умовами безвізового режиму. Не залишили осторонь і правила перебування іноземців в Україні, види документів, які їм видаються.

І як і в попередні відвідування школярів, практичний етап екскурсій сподобався дітям найбільше. Вони з захватом і цікавістю тренувалися ставити підписи, фотографуватися та знімати відбитки пальців рук.

На запитання "Чи не пошкодували вони витраченого дня канікул на відвідини міграційної служби?", хором лунало "Ні! Дякуємо!"

Управління ДМС у Полтавській області