Фахівцями Управління міграційної служби у Вінницькій області проведено учбове заняття з адміністраторами центрів надання адміністративних послуг області
![Фахівцями Управління міграційної служби у Вінницькій області проведено учбове заняття з адміністраторами центрів надання адміністративних послуг області](/assets/cache_image/news/2020/01/6548_724x0_803.jpg)
Семінар розпочала I-й заступник начальника УДМС Антоніна Ратушна, вона подякувала за тісну співпрацю ЦНАПів з Міграційною службою та націлила на плідну і якісну роботу.
Начальник відділу громадянства, паспортизації, реєстрації та еміграції Інна Гисева та завідувач сектору по роботі ЄДДР Лілія Чухно, у черговий раз довели вимоги законодавства та нормативно-правових актів, що регулюють оформлення та видачу паспортних документів з безконтактним електронним носієм.
Зауважено на недопущенні помилок та прорахунків під час виконання службових повноважень.
Такі заняття будуть проводитися періодично, так як є корисними та дієвими. Здобуті знання будуть застосовані в практичній діяльності, що покращить якість надання адміністративних послуг населенню.
Управління ДМС у Вінницькій області