На ЗНО із #ID_карткою!

На ЗНО із #ID_карткою!

На ЗНО із #ID_карткою!

Вже з початку лютого розпочнеться реєстрація учнів на зовнішнє незалежне оцінювання, де однією із умов є наявність паспорта громадянина України у вигляді ID-картки. Саме цей документ посвідчує особу власника, підтверджує громадянство України та оформлюється особам, які досягли 14-ти річного віку(вперше).

Міграційна служба Хмельниччини нагадує, що для оформлення ID-картки до територіального підрозділу за зареєстрованим місцем проживання необхідно подати:

  • свідоцтво про народження дитини;
  • ідентифікаційний код;
  • оригінали документів, що підтверджують громадянство та посвідчують особу батьків або одного із них, які на момент народження перебували у громадянстві України (у разі, якщо один із батьків іноземець – потрібна довідка про набуття дитиною громадянства України).

Звертаємо увагу, що адміністративний збір за надання цієї послуги не сплачується, тобто документ оформляється БЕЗКОШТОВНО!

Паспорт, який оформляється вперше видається не пізніше ніж через 20 робочих днів з дня оформлення заяви-анкети для його отримання.

Додатково інформуємо, що перелік територіальних підрозділів Управління ДМС України в Хмельницькій області, які надають цю адміністративну послугу знаходиться на офіційному сайті ДМС України за посиланням: https://dmsu.gov.ua/khmelnytskyi/pidrozdily.html

В разі виникнення питань, просимо звертатись на телефон «гарячої лінії» Управління за номером: (0382)65-03-06.

Управління ДМС у Хмельницькій області