Торік Міграційна служба Тернопілля поповнила місцеві бюджети на 34 мільйони гривень

Торік Міграційна служба Тернопілля поповнила місцеві бюджети на 34 мільйони гривень

Торік Міграційна служба Тернопілля поповнила  місцеві бюджети на 34 мільйони гривень

Впродовж останніх декількох років підрозділи міграційної служби суттєво наповнюють місцеві бюджети. Це стало можливим після внесення у 2015 році змін до Бюджетного кодексу України. Нагадаємо, що відповідно до них, кошти, які громадяни сплачують за адміністративні послуги, у тому числі й ті, які надає міграційна служба, перераховуються на рахунки бюджетів за місцем надання послуги.

Підбиваючи підсумки 2019 року, можу поінформувати, що територіальні підрозділи міграційної служби Тернопілля перерахували в місцеві бюджети 34,0 мільйони гривень, - повідомив начальник УДМС України в області Ярослав Давибіда. – Із них 33,7 мільйонів – надходження від адміністративного збору 0,3 мільйона державного мита.

Найбільшу частку цих коштів отримала казна Тернополя – 15,2 мільйонів гривень. Суттєві наповнення надійшли і до бюджетів районних центрів: Борщів - 2,0 млн, Чортків 1,8 млн., Бучач 1,6 млн, Кременець 1,5 млн, Теребовля 1,6 млн,  Бережани 1,2 млн. Зважаючи на це, начальник Управління ДМС в області націлений на налагодження співпраці з органами місцевого самоврядування щодо виділення коштів на оновлення і ремонт приміщень, в яких розміщуються відділи, сектори Міграційної служби.

Управління ДМС у Тернопільській області